Podajemy HACCP na talerzu - Obowiązkowe szkolenia i wymagana prawem dokumentacja w zasięgu kilku kliknięć!

Posiadasz placówkę handlową w obrocie żywnością, jak na przykład: sklep, kiosk, hurtownia spożywcza? Musisz wdrożyć HACCP? Z nami zrobisz to szybko i sprawnie oraz po przystępnej cenie!

3 w 1 Online - kompletne wdrożenie HACCP już za 500 zł + VAT [Dokumentacja + 3 szkolenia]

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • SZKOLENIA ONLINE – Dostęp „od ręki” w dowolnym miejscu i czasie – 24h/7 dni. Kursy zostały opracowane w przystępnej i ciekawej formie, a oprócz treści merytorycznych zawierają dużą ilość praktycznych przykładów, zdjęć, filmów i quizów, pozwalających szybko i sprawnie otrzymać certyfikat HACCP. E-szkolenia są dedykowane dla każdej branży oddzielnie.
  • CERTYFIKATY ONLINE – Do pobrania natychmiast po ukończeniu kursu oraz zdaniu testu - certyfikat HACCP generuje się automatycznie do pobrania (PDF).
  • DOKUMENTACJA ONLINE – Do samodzielnej konfiguracji lub z pomocą naszego konsultanta. Szybkie wdrożenie. Uproszczona metodologia dostosowana do specyfiki małych placówek. Dedykowana dla każdej branży oddzielnie e-dokumentacja może zostać sporządzona samodzielnie i szybko również przez osoby nieposiadające gruntownej wiedzy. Wystarczy odpowiadać na pytania zadane przez system, a kreator na podstawie udzielonych odpowiedzi stworzy odpowiednią dokumentację, gotową do wydrukowania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty online?

  • DOSTĘPNOŚĆ – Szkolenia i dokumentacja można sprawdzać „od ręki”. Mają Państwo do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie – 24h/7 dni. Zarówno certyfikat HACCP ze szkoleń, jak i dokumentacja dostępne są na koncie użytkownika po zalogowaniu.
  • SZYBKOŚĆ - Proste i bardzo szybkie wdrożenie systemu. Oferowane rozwiązanie pozwala na szybkie wygenerowanie dedykowanej dokumentacji HACCP dla sieci placówek. Rola użytkownika sprowadza się do minimum - cały proces odbywa się automatycznie ze wsparciem naszych konsultantów. 
  • GWARANCJA JAKOŚCI – Gwarancja odbioru dokumentacji przez Sanepid. Szkolenia oraz dokumentacja zostały zaopiniowane przez ekspertów branżowych. W ramach usługi zapewniamy dodatkowo bieżące konsultacje prowadzone przez doświadczonych doradców ds. Bezpieczeństwa Żywności.